Zapisy > Encyklopedia

Rangi

(1/1)

Batuta:
Jest wiele rang, dlatego ze względu na ich zróżnicowanie widnieją jako pole w profilu i nie mają oznaczenia gwiazdkami. Podane rangi zostały napisane w kolejności od najważniejszej, do najniższej w drabinie hierarchii. To, jaką rangę dostaniesz na samym początku zależy od tego, jak się zaprezentujesz. Liczba w nawiasie oznacza liczbę koni w stadzie, które mogą posiadać daną rangę. Znak "∞" mówi o tym, że daną pozycję może mieć nieskończona ilość koni. Rangi przydziela administratorka.


Władca
( 2 ) Jest to koń stojący najwyżej w hierarchii stada. To on zarządza końmi, które do niego należą i decyduje o ich awansach bądź degradacjach. W stadzie mogą być tylko 2 takie konie i muszą być przeciwnej płci.

Zastępca
( 1 ) Koń na drugim szczeblu hierarchii. Często jest on jednocześnie zwierzchnikiem obu władców, zwykle stado go lubi.

Mentor
( 3 ) Koń o tej randze zna krainę "jak własną kieszeń". Nie dość, że sam posiada bardzo rozległą wiedzę o niej, to jeszcze przekazuje ją napotkanym źrebiętom, które chciałyby poznać o niej ciekawe fakty.

Skrytobójca
( 3 ) Koń ten na ogół ma wiele tajemnic. Jeśli trzeba kogoś zlikwidować, to właśnie koń o tej randze się tym zajmuje... Kto wie jak? Trucizna, a może tzw. "noże w ciemności"? Nigdy nie dochodzi do walki wręcz. Niewiedza przeciwników i zaskoczenie to dwie największe bronie tego rumaka.

Szpieg
( 4 ) Kto inny odważyłby się donosić władcy o tym, co dzieje się na terenach przeciwnych stad? Kto inny dałby radę zakraść się tam i wrócić niezauważony z wielką ilością nowych, ważnych informacji? Oczywiście nikt oprócz szpiega nie poradziłby sobie tak wspaniale.

Zwiadowca
( 2 ) Koń ten obserwuje uważnie granice terytorium własnej grupy, jak miejsca, które leżą odrobinę poza nimi. Często wypatruje on również zagrożeń takich jak np. ryś wkraczający w granice stada.

Wojownik
( 5 ) Ten koń świetnie radzi sobie z walką. Jego zadaniem jest obrona stada, szczególnie klaczy i źrebiąt. Doskonale broni siebie i innych, jak również i atakuje obcych oraz drapieżniki.

Rumak
( ∞ ) Koń ten nie jest już koniem zwykłym i podporządkowańcem, a jednak nie został jeszcze kimś specjalnym i musi sporo się postarać, aby zajść wyżej.

Koń podporządkowany
( ∞ ) Jest to wierzchowiec bardzo uległy i bardzo podporządkowany władcom. Jeśli się postara, ma szansę zostać rumakiem a potem kimś o jeszcze wyższym stopniu w hierarchii.

Zwykły koń
( ∞ ) Niczym się nie wyróżnia i niewiele robi dla stada. Musi się bardzo postarać, aby udało się mu zajść wyżej, jest zwykle jednym z nowszych koni w stadzie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej