Autor Wątek: Sala prezentacji indywidualnych  (Przeczytany 1441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Batuta

  • z równin
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Sala prezentacji indywidualnych
« dnia: Czerwiec 01, 2014, 18:58:51 »
To tutaj zbierają się sędziowie, aby ocenić, jak plasuje się w swojej wartościowości dany koń. Na pewno dobrze jest wstrząsnąć jurorami, bo wtedy właśnie dostajecie spore noty. A jakie one są? Od 1 do 12, chociaż 0 również może się przydarzyć... A kto decyduje, do jakiego tabunu dołączysz? No cóż, jeśli ktoś uważa, że byłbyś mile widziany w stadzie, przyjmie cię. Kto pierwszy, ten lepszy!
Ale nie jest tak prosto atakować sędziów. To NIEMOŻLIWE. Stoją oni o wiele wyżej, odgrodzeni dziwnym materiałem, przezroczystym i nie mającym nazwy wśród koni. Nikt nie wie, skąd się on tu wziął, ani dlaczego.
Mieści się tu całkiem sporo stanowisk, wśród których znajdziecie między innymi:
• barwniki
• sieci
• kukły
• sznury
• tarcze strzelnicze ( nie, strzał itd. nie ma )
Może być tu na raz tylko jeden koń, więc po zakończeniu pokazu należy się skłonić i opuścić salę. Wyniki ogłoszone zostaną później. Nie można tu zabrać nic ze sobą.

-----------------
NIE wolno tu porywać. Dodatkowo cały swój pokaz należy zawrzeć w jednym poście. Nie wolno pisać nigdzie przed pokazami oceny indywidualnej. NIE można kopiować cudzych pomysłów. POWODZENIA!
Wiek: 3 lata
Ogólny charakter: porywista, uparta, złośliwa, impulsywna lecz za razem delikatna i skromna. Dla przyjaciół potrafi być miła i lojalna, a jej wrogowie będą mieli ciężki żywot. Jest skromna i ma bardzo silną osobowość. Choćbyś nie wiadomo jak się starał i tak nie załamiesz jej psychicznie.
Ranga: Władca (stado z równin)
Płeć postaci: klacz    
Ruja: 10 - 20
Ciąża: Nie
Link do KP: http://www.colorfulworld.darmowefora.pl/index.php/topic,34.0.html
Siła: 1
Szybkość: 7
Wytrzymałość: 1
Zręczność: 1
Przedmioty:  brak   
Ocena indywidualna: 12/12

Offline Snow

  • z równin
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Sala prezentacji indywidualnych
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2014, 16:34:56 »
Wbiegłem na salę lekkim kłusem. Zatrzymałem się obok sędziów i ukłoniłem się nisko. Rozejrzałem się dookoła. Hmm... Co tu jest? Barwniki, kukły, sieci, sznury no i tarcze.... Co mogę z tym zrobić? Już wiem! Podbiegłem do stanowiska z barwnikami i na podłodze namalowałem las. Był tak bardzo realistyczny że trzeba było go dotknąć żeby przekonać się że jest tylko namalowany. Potem chwyciłem za sieć i położyłem ją na malowidle. Również ją pomalowałem, tak aby wtopiła się w tło. Potem chwyciłem sznur. Obwiązałem go tak aby była zaczepiona o sieć w czterech miejscach. Końcówkę sznura przerzuciłem przez gałąź drzewa, która przebijała się przez "ścianę" pomieszczenia. Końcówka sznura zwisała na wysokości mojej łopatki. Ok jeszcze chwila i skończę... Pomyślałem zadowolony i chwyciłem końcówkę liny w zęby. Obwiązałem ją wokół kamienia który położyłem w niewielkiej odległości od drzewa, bliżej sieci. Teraz wziąłem w pysk jedną kukłę i przymocowałem ją sznurem do tarczy, tak aby odległość między tarczą a kukłą była dość duża. Odwróciłem głowę i ugryzłem się w łopatkę tak aby pociekła z niej krew.
- Gdy drapieżnik poczuje krew, pomyśli że jestem ranny i bezbronny. Zacząłem tłumaczyć swoim dźwięcznym, donośnym głosem.
- Zacznie mnie gonić. Wtedy zacznę biec w stronę mojej pułapki. Drapieżnik kuszony wonią krwi, ruszy za mną. Chwyciłem tarczę i zacząłem biec kłusem w stronę pułapki, za mną "biegła" kukła. Gdy znalazłem się po drugiej stronie pułapki, a "ofiara" była w samym środku, zahaczyłem kopytem o sznur, przymocowany do kamienia. W tym momencie sieć podniosła się do góry razem z potencjalną "ofiarą". Puściłem tarczę i postanowiłem dokończyć tłumaczenie.
- Zahaczając w odpowiednim momencie o sznur zamykam pułapkę, a drapieżnik jest skazany na zwisanie w sieci. Dziękuję za uwagę. Ukłoniłem się najniżej jak potrafiłem i kłusem wybiegłem z sali.
Wiek: 4 lata
Ogólny charakter: Jest indywidualistą. Ma wojowniczą naturę i nie przepuści żadnej okazji do walki. Ma silną osobowość. Choć jest młody dożo wycierpiał, więc jeżeli jeszcze nie załamał się psychicznie to już raczej się to nie stanie. Jest odważny, nie lubi gdy ktoś wchodzi mu w drogę. Mimo swojego charakteru nie jest maszynką do zabijania i ranienia innych. Wręcz przeciwnie. Walczyć lubi, owszem, ale gdy kogoś polubi, bądź pokocha nie da tego kogoś skrzywdzić w żaden sposób.
Ranga: Koń podporządkowany
Płeć postaci: ogier   
Ruja: nie dotyczy
Ciąża: nie dotyczy
Link do KP: http://www.colorfulworld.darmowefora.pl/index.php/topic,38.0.html
Siła: 10
Szybkość: 14
Wytrzymałość: 8
Zręczność: 8
Przedmioty:  1x skóra pumy, 6x  pazur pumy, 8x ząb pumy, 1x kręgosłup pumy, 1x czaszkę młodej pumy, 2x gałka oczna młodej pumy, 2x pazur młodej pumy, 2x skóra młodej pumy 1x żebra młodej pumy, 1x szkielet młodej pumy (cały)
Talary: 35
Ocena indywidualna: 10/12
Ocena z pokazu umiejętności: 17/20

Offline Batuta

  • z równin
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Sala prezentacji indywidualnych
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2014, 16:42:15 »
Sędziowie bacznie przyglądali się ogierowi który wykazał się dużą kreatywnością. Postanowili więc dać mu dużą notę. A ponieważ ukłonił się zarówno przy wejściu jak i przed wyjściem nie trzeba było zaniżać oceny. Wychodząc usłyszał.
- Snow dostaje 10 punktów na 12. Występem zaimponował sędziom i po chwili usłyszał także do jakiego trafi stada...
- Snow trafia do stada z równin.
Wiek: 3 lata
Ogólny charakter: porywista, uparta, złośliwa, impulsywna lecz za razem delikatna i skromna. Dla przyjaciół potrafi być miła i lojalna, a jej wrogowie będą mieli ciężki żywot. Jest skromna i ma bardzo silną osobowość. Choćbyś nie wiadomo jak się starał i tak nie załamiesz jej psychicznie.
Ranga: Władca (stado z równin)
Płeć postaci: klacz    
Ruja: 10 - 20
Ciąża: Nie
Link do KP: http://www.colorfulworld.darmowefora.pl/index.php/topic,34.0.html
Siła: 1
Szybkość: 7
Wytrzymałość: 1
Zręczność: 1
Przedmioty:  brak   
Ocena indywidualna: 12/12

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wilczyindex partiademokratyczna x22-team zabojcy trzywahaty