Autor Wątek: Jaskinia Batuty  (Przeczytany 1087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Batuta

  • z równin
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Jaskinia Batuty
« dnia: Czerwiec 01, 2014, 19:23:31 »
Pełna różnych rzeczy znalezionych gdzie tylko się da(Batuta lubi zbierać różne pierdoły) mimo to panuje tu porządek co jest naprawdę zaskakujące. Jest to przede wszystkim miejsce zamieszkania Batuty. To tutaj odpoczywa, śpi i przesiaduje, gdy nie ma nic do roboty. Miejsce jak każde inne a jednak dla niej jest wyjątkowe, dlaczego? Ponieważ to jej dom. Jak to mówią "ciasny ale własny". Drzwi są zawsze otwarte (pewnie dlatego że ich nie ma  :o ). Jeżeli nie możesz znaleźć Batuty w żadnym miejscu znajdziesz ją właśnie tutaj
Wiek: 3 lata
Ogólny charakter: porywista, uparta, złośliwa, impulsywna lecz za razem delikatna i skromna. Dla przyjaciół potrafi być miła i lojalna, a jej wrogowie będą mieli ciężki żywot. Jest skromna i ma bardzo silną osobowość. Choćbyś nie wiadomo jak się starał i tak nie załamiesz jej psychicznie.
Ranga: Władca (stado z równin)
Płeć postaci: klacz    
Ruja: 10 - 20
Ciąża: Nie
Link do KP: http://www.colorfulworld.darmowefora.pl/index.php/topic,34.0.html
Siła: 1
Szybkość: 7
Wytrzymałość: 1
Zręczność: 1
Przedmioty:  brak   
Ocena indywidualna: 12/12

Offline Batuta

  • z równin
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Jaskinia Batuty
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2014, 18:31:50 »
Wbiegłam do swojej jaskini i rozejrzałam się dookoła. Wyszłam przed jaskinie i nazbierałam dużo mchu, trawy i innych roślin. Położyłam je w kącie. Zaczęłam rozkładać je równomiernie, tworząc sobie posłanie. Położyłam się na nim i poczułam że jest naprawdę miękkie. Położyć głowę i gorączkowo myślałam o Sowie. Czy to możliwe żebym się w nim zakochała? Tak od pierwszego wejrzenia czy coś w tym stylu? Tak od razu? Myśląc zasnęłam.
Wiek: 3 lata
Ogólny charakter: porywista, uparta, złośliwa, impulsywna lecz za razem delikatna i skromna. Dla przyjaciół potrafi być miła i lojalna, a jej wrogowie będą mieli ciężki żywot. Jest skromna i ma bardzo silną osobowość. Choćbyś nie wiadomo jak się starał i tak nie załamiesz jej psychicznie.
Ranga: Władca (stado z równin)
Płeć postaci: klacz    
Ruja: 10 - 20
Ciąża: Nie
Link do KP: http://www.colorfulworld.darmowefora.pl/index.php/topic,34.0.html
Siła: 1
Szybkość: 7
Wytrzymałość: 1
Zręczność: 1
Przedmioty:  brak   
Ocena indywidualna: 12/12

Offline Batuta

  • z równin
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Jaskinia Batuty
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2014, 23:41:27 »
Obudziłam się i spojrzałam w niebo. Nie wierzę. Przespałam cały dzień.... Pomyślałam gdy zobaczyłam gwiazdy na niebie. Ciekawe czy Snow znalazł sobie już jakieś mieszkanie? A jak nie to gdzie spędził noc? Ziewnęłam i powolnym krokiem skierowałam się w inne miejsce. Nie wiedziałam jeszcze jakie. Ciekawe co u niego? Jak sobie radzi?
Szłam... Szłam... Szłam... Aż w końcu opuściłam ruiny.
Wiek: 3 lata
Ogólny charakter: porywista, uparta, złośliwa, impulsywna lecz za razem delikatna i skromna. Dla przyjaciół potrafi być miła i lojalna, a jej wrogowie będą mieli ciężki żywot. Jest skromna i ma bardzo silną osobowość. Choćbyś nie wiadomo jak się starał i tak nie załamiesz jej psychicznie.
Ranga: Władca (stado z równin)
Płeć postaci: klacz    
Ruja: 10 - 20
Ciąża: Nie
Link do KP: http://www.colorfulworld.darmowefora.pl/index.php/topic,34.0.html
Siła: 1
Szybkość: 7
Wytrzymałość: 1
Zręczność: 1
Przedmioty:  brak   
Ocena indywidualna: 12/12

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
watachawilkow wilczezycie arminair rrp307 watahaloup