Autor Wątek: Ciemnia Snowa  (Przeczytany 1523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Snow

  • z równin
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Ciemnia Snowa
« dnia: Czerwiec 06, 2014, 13:00:32 »
To pięć skał, które utworzyły kręg. Przez ostatnią zimę, która była wyjątkowo mroźna kawałek płaskiej skały odłamał się od reszty i spadł na skały "w kręgu". Tak o to powstało coś w typie wielkiego stołu, który pomieściłby wiele koni. Odcinki pomiędzy skałami zarosły krzakami i niewielkimi drzewami owocowymi zastawiając tylko jedną szparę pustą niczym wejście, ale prześwity pomiędzy liśćmi były niczym okna. Jest tu dość ciemno i ponuro ale Snow lubi takie miejsca....



Znajdziesz tu:

1x skóra pumy.
6x  pazur pumy,
8x ząb pumy,
1x kręgosłup pumy,
1x czaszkę młodej pumy,
2x gałka oczna młodej pumy,
2x pazur młodej pumy,
2x skóra młodej pumy
1x żebra młodej pumy,
1x szkielet młodej pumy (cały)


Wiek: 4 lata
Ogólny charakter: Jest indywidualistą. Ma wojowniczą naturę i nie przepuści żadnej okazji do walki. Ma silną osobowość. Choć jest młody dożo wycierpiał, więc jeżeli jeszcze nie załamał się psychicznie to już raczej się to nie stanie. Jest odważny, nie lubi gdy ktoś wchodzi mu w drogę. Mimo swojego charakteru nie jest maszynką do zabijania i ranienia innych. Wręcz przeciwnie. Walczyć lubi, owszem, ale gdy kogoś polubi, bądź pokocha nie da tego kogoś skrzywdzić w żaden sposób.
Ranga: Koń podporządkowany
Płeć postaci: ogier   
Ruja: nie dotyczy
Ciąża: nie dotyczy
Link do KP: http://www.colorfulworld.darmowefora.pl/index.php/topic,38.0.html
Siła: 10
Szybkość: 14
Wytrzymałość: 8
Zręczność: 8
Przedmioty:  1x skóra pumy, 6x  pazur pumy, 8x ząb pumy, 1x kręgosłup pumy, 1x czaszkę młodej pumy, 2x gałka oczna młodej pumy, 2x pazur młodej pumy, 2x skóra młodej pumy 1x żebra młodej pumy, 1x szkielet młodej pumy (cały)
Talary: 35
Ocena indywidualna: 10/12
Ocena z pokazu umiejętności: 17/20

Offline Snow

  • z równin
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Ciemnia Snowa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2014, 13:06:48 »
Wbiegłem przez krzaki do ciemnego miejsca. Poczekałem chwilę aby mój wzrok przyzwyczaił się do mroku. Gdy już zacząłem widzieć zarysy skał i roślin położyłem tobołek ze skóry pumy na ziemi. Rozejrzałem się dookoła. Jest ciemno, przestronnie i raczej mało kto znajdzie to miejsce. To tu zamieszkam. Podszedłem do skóry która w chwili w której dotknęła ziemi rozwinęła się ukazując swoją zawartość. Wyszedłem na zewnątrz i przywlokłem tu płaski kamień. Położyłem na nim dwie gałki oczne, osiem pazurów, osiem zębów, czaszkę. Żebra, kręgosłup oraz całkowity szkielet położyłem obok. Skóry zaś rozłożyłem na ziemi aby wyschły.
Wiek: 4 lata
Ogólny charakter: Jest indywidualistą. Ma wojowniczą naturę i nie przepuści żadnej okazji do walki. Ma silną osobowość. Choć jest młody dożo wycierpiał, więc jeżeli jeszcze nie załamał się psychicznie to już raczej się to nie stanie. Jest odważny, nie lubi gdy ktoś wchodzi mu w drogę. Mimo swojego charakteru nie jest maszynką do zabijania i ranienia innych. Wręcz przeciwnie. Walczyć lubi, owszem, ale gdy kogoś polubi, bądź pokocha nie da tego kogoś skrzywdzić w żaden sposób.
Ranga: Koń podporządkowany
Płeć postaci: ogier   
Ruja: nie dotyczy
Ciąża: nie dotyczy
Link do KP: http://www.colorfulworld.darmowefora.pl/index.php/topic,38.0.html
Siła: 10
Szybkość: 14
Wytrzymałość: 8
Zręczność: 8
Przedmioty:  1x skóra pumy, 6x  pazur pumy, 8x ząb pumy, 1x kręgosłup pumy, 1x czaszkę młodej pumy, 2x gałka oczna młodej pumy, 2x pazur młodej pumy, 2x skóra młodej pumy 1x żebra młodej pumy, 1x szkielet młodej pumy (cały)
Talary: 35
Ocena indywidualna: 10/12
Ocena z pokazu umiejętności: 17/20

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
muzycznekoloseum pisanepioremanila th psychologia lodux